Fırtına Vadisi Rafting

Fırtına Vadisi Rafting

Fırtına Vadisi Rafting

Fırtına Deresinde Rafting deneyiminin güzelliklerinden bahsetmeden önce Rafting nedir? Raft adı verilen botlar ile yapılan bir etkinlik hatta bir spor olduğunu söyleyebiliriz. Akışı yüksek hızda olan nehirler üzerinde yapılan bu sporun temeli, içinde bulunulan botun devrilmesine engel olmaktır. Kürekler ile botu yönlendirerek, kayalar ve engeller arasından geçer, muhteşem bir adrenalin yaşarsınız. Ülkemizde çokça tutkunu olan Rafting için en ideal noktalardan biri ise Fırtına Vadisinde olmaktadır.

Fırtına Vadisinde Rafting

Fırtına deresinin yüksek hızda akması, muhteşem bir doğa içerisinde yer alması, tercih edilmesinde oldukça etkili olmaktadır. Bu sporda başarılı olabilmenin temel sırrı ise takım olabilme becerisidir. Raftı devirmeden parkuru bitirmek; takım olabilme bilincini gerekli kılar. Bu sayede daha da tatmin edici bir etkinlik gerçekleştirilecektir.

Rafting tutkunlarının da tercihi olan bu bölge, Ayder Yaylası ve çevresi, hatta Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi tamamı doğa severler için ideal bir rota olacaktır. Keyifli bir yolculuk, konforlu bir konaklama, adrenalin dolu etkinlikler, doğanın en güzel ve en özel manzaralı, temiz hava, sıcak ve samimi insanlar… Seyahatten ve turistik geziden beklediğinizden çok daha fazlasını bulacağınız yolculuğunuz, hayatınızın en özel anısı olabilir. Fırtına Vadisinde Rafting, kariyerinize çok özel bir deneyim olacaktır. Fırtına Deresi ve gezmeye görmeye doyamayacağınız Ayder yaylası Karadeniz tutkunuzu yatıştırmak üzere sizi buraya bekliyor. Karadeniz Gezisi planlamanın ise ne kadar kolay olduğunu hemen fark edeceksiniz.

Doğa Gezisi Planlama

Çünkü burada son derece konforlu konaklama seçeneklerine ulaşmak çok kolay. Bölgede görülmesi gereken yerleri ya da denenmesi gereken aktiviteleri de size paket olarak sunulacaktır. Dilerseniz bunlara dâhil olabilirsiniz. Ancak unutmamak gerek ki en büyük mutluluklar sevdikleriniz ile yaşanır. İster arkadaşlarınız ister aileniz ister sevdiğiniz sizinle birlikte gelmeli ve bu deneyimi birlikte yaşamalısınız. Fırtına Deresinde Rafting yapma amacı ile Karadeniz Turu planlıyorsanız zaten grup halinde gelecek olmalısınız. Bu sayede Fırtına Vadisi Rafting deneyimlerinize çok özel bir tanesini daha ekleyeceksiniz.

Fırtına Vadisinde unutulmaz adrenalin keyfi yaşamak, planlamanızı hemen yapın ve harekete geçin!