Günü Birlik Yayla Gezileri

Günü Birlik Yayla Gezileri

Günü Birlik Yayla Gezileri

Her zaman doğası, yeşili ve tertemiz havası ile ünlü olmuş olan Karadeniz, Rize, Çamlıhemşin yaylaları ile bu muhteşem doğayı bizlerle buluşturuyor. Doğa turizminin denilince ilk olarak Ayder yaylası akla geliyor. Çamlıhemşin yaylaları, pek çok gezginin hedefidir ve sakladığı güzellikler ile beklentileri de karşılar.

Karadeniz Yaylaları

Doğa turizmi ve Karadeniz Bölgesi denilince ilk akla gelen dünyaca ünlü Ayder Yaylasında bir çok güzelliğe sahne olur ve bağrında değerli güzellikler saklar. Gezi firmaları ve otellerin kendi bünyelerinde düzenlenen günübirlik yayla gezileri aktivitelerine katılabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanından bu bölgenin keyfini çıkarmak için gelen ziyaretçilerin arasına sizde katılın. Her yıl yurt içi ve yurt dışından da çok sayıda turist Ayder Yaylası ve otuzu aşkın Çamlıhemşin yaylalarını ziyaret ediyor. Sizde kendinize hemen vakit ayırın ve doğa gezisi tatili planlamanızı yapın.

Yayla Gezileri

Günü birlik yayla gezileri kişiye huzur, mutluluk, dinginlik ve huzur verir. Yüksek rakımlı yaylalarda kendiniz ile baş başa kalabilirsiniz. Sevdikleriniz ile beraber eğlenceli vakit geçirebilir. Yeni yerler keşfetmeye ve yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Bu yüzdendir ki, yılın farklı dönemlerinde sürekli ziyaretçi alan yaylalar, doğa turizmi seyahati severlerin dikkatinden kaçmıyor.

Yayla Turlarına Katılın

Siz de henüz Karadeniz’in güzellikleri ile tanışmadıysanız, günü yayla gezileri ile işe başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı konaklama seçenekleri ile Ayder Yaylası tatiliniz konforlu geçireceksiniz. Farklı ve güzel noktalarda güne uyanmayı ve pencerenizden de başı dumanlı muhteşem dağları selamlamanızı sağlıyor. Sizce de bu anlar her şeye değer olmaz mıydı? Ayder yaylası ve çevresinde görecekleriniz size Karadeniz gezisinden beklediğinizden da fazlasını sunacak.

Karadeniz de yayla kültürünü yakından tanımak, keyifli zaman geçirmek, gezinizde muhteşem anılar biriktirmek işte bu kadar kolay. Sizde günü birlik yayla gezilerinde yer almak istiyorsanız kararınızı hemen verin. Yapmanız gereken ise sadece konaklama merkezi Ayder yaylasında otel rezervasyonu yapmak. Hazır olarak sunulan organizasyonlara dâhil olabilirsiniz, kendi programınızı kendiniz yapabilirsiniz. Her şekilde keyifli olacağınız bir yolculuk sizi bekliyor.

Bu sene tatilinizde değişiklik yapın, haydi bu kez Çamlıhemşin yaylalarında günü birlik yayla gezileri katılın. Ayder yaylası otellerinde rezervasyonunuzu yapın.