Bulutların Üzerinde Gün Batımı

Bulutların Üzerinde Gün Batımı

Bulutların Üzerinde Gün Batımı

Hiç ayaklarınızın yerden kesildiğini hissettiniz mi? Peki, hiç bulutların üzerinde yürüdüğünüzü hayal ettiniz mi? İşte bu iki özel duyguyu da hissedebileceğiniz, oldukça güzel bir yeri paylaşıyoruz sizinle; Bulutların üzerinde gün batımını izlemeye davet ediyoruz.

Huser Yaylası gün batımı

Huser yaylasında 2600 metre yükseklikte bulutların üzerinde gün batımını izlemenin, nasıl bir his olduğunu kelimeler ile ifade etmek pek de mümkün değil. Zamanın yavaşladığını ve ruhunuzun farklı bir boyuta doğru harekete geçtiğini hayal edin. Huser yaylasına gelmeden size sanal gezintiye izlemeye davet ediyoruz.

Bulutların Üzerinde Gün Batımı

Hayatınız ki anılarınıza Bulutların üzerinde gün batımı izlemek. Bulutların üzerinde salıncakta sallanmak, bu duygu size ayrı bir anı olarak iz bırakacak. Türkiye’de görmediğiniz bir güzellik kalmadığını düşünüyorsanız ve henüz yolunuz Huser yaylasına düşmediyse, bir kez daha düşünün deriz. Doğa turizminin merkezi Ayder yaylası tatil planınızda ayrı bir yer ayırmış olursunuz. Ayder yaylası ve Huser yaylasını ayrı iki nokta gibi düşünmek pek de mümkün değil. Huser yaylası, sadece gizli kalmış ve henüz yeterince keşfedilmemiş bir güzellik…

Dünya sayısız güzellik ve mucize ile doluyken, bizim ise yapabileceğimiz en iyi iş anılarımıza bu güzellikler ile doldurmaktır. Huser yaylasında bulutların üzerinde gün batımı deneyimi, anılarımızda oldukça geniş yer tutacak bir güzellik olacaktır.

Foto Safari

Karadeniz yaylalarında gördüğünüz manzarayı tema alarak, hayatınızın en güzel fotoğraf karelerine sahip olacaksınız. Sevdikleriniz ile birlikte güzel anıları fotoğraflayabileceğiniz bir ilk olacaktır. Laf aramızda evlilik teklifi için bundan daha güzel bir mekân bulamazsınız. Ayder yaylasından, Huser yaylasına benzersiz rotaya yol alabilir. Bulutların üzerinde gün batımını hiç görmediğiniz bir yüzünü görebilirsiniz.

Bulutların üzerinde gün batımını seyretmek için masalsı bir yolculuğa adım atarken, hayatınızın da en güzel anılarını biriktirmek sizde hemen harekete geçin. Huser yaylasının en güzel zamanlarını yakalayabilir. Ayder yaylasının benzersiz manzaralarına tanıklık edebilirsiniz. Hazırlıklarına hemen başlayın; Siz de sevdiklerinizin elinden tutun ve bu eşsiz gün batımını birlikte izleyin.

Doğa turizminin başkenti Ayder Yaylası Otellerinde konaklama yapmak için rezervasyon yapabilirsiniz. Bulutların üzerinde gün batımını izlemeye var mısınız?