Şelale Gezileri

Şelale Gezileri

Şelale Gezileri

Ayder yaylası, pek çok gezginin hayalidir. Gezginlerin bazıları ise tesadüfi olarak bölgeye gelirler. Fırtına Vadisini içinde barındırdığı Kaçkar Dağları Milli Parkı; Dünyanın pek çok yerinde göremeyeceğiniz kadar özel endemik yapıya sahip bir bölgedir. Burada huzuru çok derinlerde hissedebilirsiniz. Dünyanın en de göz kamaştırıcı güzellikleri varmış diyebilirsiniz. Ayder Yaylası merkezinde bulunan Gelintülü Şelalesini sanal gezinti ile görebilirsiniz.

Doğa Yürüyüşleri

Ayder Yaylasında doğanın eşsiz güzelliği ile karşılanacaksınız. Bölge halkının sıcak ve samimi yaklaşımı ile kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Ayder Yaylası konaklama seçenekleri size farklı seçenekler sunacaktır. Doğa turizmi denilince aklınıza sadece doğa yürüyüşü yapmak gelmesin. Tatiliniz de dolu dolu günler geçireceğiniz ve muhteşem deneyimler ile yaşadığınızı hissedeceğiniz Şelale gezi rotaları olacaktır.

Aktiviteler

Trekking’ten Rafting’e, Zipline’den Jeep safari turlarına kadar ve hatta çok daha fazlası ile eğlenebileceksiniz. Hayatınıza heyecan katmak istiyorsunuz, ama bir yandan da ruhunuzu mu dinlendireceksiniz, o zaman doğru rota Karadeniz turu olacak. Karadeniz Gezisi ile bedeninizi yorarken, ruhunuzu ve de zihninizi dinlendireceksiniz. Temiz havanın, yeşilin enerjisi ile dolacak, kendinizi yeni bir yılın telaşına hazırlayabileceksiniz. Eminiz ki bunu aileni, arkadaşlarınız ya da sevdiğiniz ile yaşamak istersiniz.

Tar Deresi Bulut Şelalesi

Ayder Yaylası Otellerinde konaklamanızı yaptıktan sonra şelale gezilerini sırasıyla yaşayabilirsiniz. Fırtına ve Çat Vadisi doğanın mucizesi olan ve de muhteşem görüntüler ile bölgeyi süsleyen şelaleler ile doludur. Bu doğa güzelliklerini görmek ise bölgede yapmadan dönmemeniz gerekenlerden biridir. Tar Deresi Bulut Şelalesi; 2 km'lik yürüyüş ardından karşılaşacağınız manzara, geldiğimize değdi dedirtecek kadar güzel olduğunu göreceksiniz.

Palovit Şelalesi

Palovit Şelalesi gezisinde yazın sıcağını geride bırakacaktır. Burada hissedeceğiniz dinginlik, sizi yılın tüm yorgunluğundan çekip kurtaracaktır. Ayder Otellerinin imkânlarını tercih edebilir. Organizasyon şirketlerinin gezi turlarına katılabilir. Doğrudan araç kiralayarak kendi imkânlarınız ile yola çıkabilirsiniz. Her şekilde bu güzelliklerin tadını çıkarabileceksiniz. Konumunuza göre ve de zamanınıza göre farklı farklı pek çok şelaleyi ziyaret edebilirsiniz. Ayder Yaylası Gezisi sizi sandığınızdan çok daha fazla mutlu kılacaktır. Ayder Yaylası tatil planını yapmanız yeterlidir. Belirli dönemde şelaleleri ziyaret edebilirsiniz.

Sevdikleriniz ile unutulmaz anılar yaşamak için, tatil planlamanızı yapın.